Konkurss Baldones, Līgatnes un Ķekavas novada vidusskolu 10.-12.klašu skolēniem

Jau vairākus gadus laivu noma ‘’Jeņču laivas’’ piedāvā atpūtas braucienus kanoe laivās pa Gauju. Gauja ir viena no gleznainākajām Latvijas upēm, kuru vasaras mēnešos nobrauc tūkstošiem laivu. Lai veicinātu ūdens tūrisma attīstību Latvijā ‘’Jeņču laivas’’, jau otro gadu, organizē konkursu vidusskolniekiem, kur aktīvākie iegūs fantastisku balvu visai klasei.

Vēlies doties kanoe laivu braucienā pa Gauju ar visu klasi bez maksas? Piedalies kopā ar klasi mūsu konkursā! Līdz 31. martam sūtiet bildi, kurā attēlots, kādu iedomājaties ideālo atpūtu kopā ar klasi, uz e-pastu: info@jenculaivas.lv. Visas bildes publicēsim mūsu mājas lapā, kur par tām varēs balsot līdz 30. aprīlim. Populārākās bildes autori kopā ar klasi un skolotāju varēs doties ekskursijā ar kanoe laivām pa Gauju, jebkurā pašu izvēlētā darba dienā.

Bildes no iepriekšējiem braucieniem iespējams apskatīt šeit: www.jenculaivas.lv/lv/galerija

Lai piedalītos, iepazīsties ar konkursa nolikumu.

Jenču laivas
07.03.2016.