Izcīnītas medaļas valsts meistarsacīkstēs brīvajā cīņā

Ķekavas novada sporta skola veiksmīgi uzsākusi 2017.gadu, janvāra vidū no Latvijas valsts meistarsacīkstēm brīvajā cīņā junioriem pārvedot vienu bronzas un vienu sudraba medaļu.

13.-14. janvārī Rīgas sporta manēžā norisinājās 2017.gada Latvijas valsts meistarsacīkstes junioriem un juniorēm brīvajā cīņā. Veiksmīgs starts izdevās Ķekavas novada sporta skolas audzēknēm Kristiānai Višai un Betijai Alainei.

Junioru vecuma grupā, kur startēja 1997. -2002. gada dzimušas sportistes, Kristiāna ieguva bronzas godalgu svara  kategorijā   līdz  59 kg.

Betija, kas startēja svara kategorijā līdz 72 kg, pēdējās cīņas sekundēs spēja  izcīnīt  uzvaru pār  spēcīgo  sportisti  no  Bauskas  -Kitiju  Kanapecku, iegūstot sudraba medaļu.

Gada pirmais starts bijis veiksmīgs!

Ķekavas novada sporta skola

24.01.2017