Ķekavas Mūzikas skolai uzdāvināta flauta

Ķekavas Mūzikas skolā otrais semestris iesācies ar patīkamu notikumu – Rīgas Rīdzenes Rotari klubs skolai uzdāvināja TREVOR JAMES flautu. Flautu pasniedza kluba pārstāve Marika Ģederte.

Kvalitatīvs mūzikas skanējums ir ne tikai mūziķu nopelns, bet liela nozīme ir arī mūzikas instrumentam. Skolai dāvinātā flauta ir ļoti labs skolnieku modelis ar labu, nesošu skaņu. To spēlēs jaunā flautiste Hanna Stāmere, kura savas mācības Ķekavas Mūzikas skolā uzsākusi pirms diviem gadiem, spēlējot blokflautu, un tagad apgūs šo jauno instrumentu.

Hannas skolotājs Guntars Gritāns ir gandarīts par šo dāvanu, jo ir ļoti būtiski, lai talantīgi audzēkņi tiek atbalstīti ne tikai no skolas  vai pašvaldības, bet arī no organizāciju un uzņēmēju puses.

Aicinu arī vietējos uzņēmējus atbalstīt novada mācību iestādes!

Attēlā: Marika Ģederte un Guntars Gritāns

Sanita Baginska