Dabaszinību olimpiādē Ķekavas novadu pārstāv 61 skolēns

Šajā mācību gadā dabaszinību olimpiādē 4.- 6.klašu skolēniem piedalījās 61 dalībnieks no visām Ķekavas novada skolām.

Pirms skolēni sāka veikt olimpiādes uzdevumus, viņi noskatījās Zinātkāres centra ZINOO sagatavotos dažādu eksperimentu paraugdemonstrējumus. Skolēniem tika demonstrēti eksperimenti ar ūdeni, uguni un gāzēm, lai veicinātu viņu interesi par dabaszinībām un radītu vēlmi izzināt apkārtējo pasauli, apgūtu ko jaunu.

Šajā mācību gadā skolēni veica 10 uzdevumus. Visām trim klasēm bija uzdevumi par Latviju, Saules sistēmu, atkritumu šķirošanu un krustvārdu mīkla vispārējās erudīcijas demonstrēšanai.

Kamēr skolēni risināja uzdevumus, skolotāji apsprieda jaunumus dabaszinību mācīšanā, jaunākās mācību grāmatas un materiālus.

Katrs olimpiādes dalībnieks saņēma piemiņas balvas par dalību olimpiādē, kuras bija sarūpējusi AS “Latvijas Zaļais punkts”.

Ir patiess prieks par mūsu jaunajiem dabaszinātniekiem, varbūt dienās tie būs jaunie fiziķi, ķīmiķi, biologi vai ģeogrāfi.

Izglītības daļa

31.01.2017