Aicinām uz Ķekavas novada jauniešu simfoniskā orķestra koncertu!

ĶEKAVAS NOVADA JAUNIEŠU SIMFONISKAIS ORĶESTRIS IELŪDZ

Uz Latvijas simtgades ieskaņas koncertu, 2018. gada 24. februārī, 14.00, Ķekavas Mūzikas skolas zālē. Šī gada centrālie notikumi orķestrim saistās ar Latvijas simtgades atzīmēšanu, no kuriem jāpiemin dalība Kurzemes jauniešu orķestru festivālā 21. aprīlī Kandavā, dalība Latvijas Simtgadei veltītajā Latvijas jauniešu simfonisko orķestru lielkoncertā Svētki ar orķestri 4. maijā koncertzālē Lielā ģilde, kā arī piedalīšanās projektā Senās uguns nakts 25. augustā, kas tiks veidots kā vairāki brīvdabas koncerti Latvijas skaistākajās piejūras teritorijās. Ieskaņas koncerts likumsakarīgi veltīts latviešu komponistu mūzikai, kas koncertā būs pārsvarā, tomēr savu vietu programmā ieņems arī orķestrim iemīļota un interesanta dažādu laikmetu ārzemju komponistu mūzika.

Koncertā piedalīsies  Emīla Dārziņa mūzika vidusskolas audzēkne Marta Aurēlija Rando, atskaņojot 2. daļu no Jāņa Ivanova koncerta vijolei un orķestrim.

Koncerta programma:

1. Andrejs Jurjāns (1856-1922). Jandāls no Simfoniskās svītas Latvju dejas
  2. Jānis Ivanovs (1906-1983). 2. daļa no Koncerta vijolei un orķestrim. Vijoles solo –  Marta Aurēlija Rando
  3. Ādolfs Skulte. (1909-2000). Habanēra no baleta Negaiss pavasarī
  4. Ž. B. Murē. 1. svīta orķestrim;
  5. Dž. Verdi. Prelūdija operai “Traviata”;
  6. Dž. Hovards. Fantastic Beasts and Where to Find Them
  7. A. Piacolla. Adios Nonino
  8. B. Andersons, S. Andersons, B. Ulveus. Mamma Mia.

Aicināti visi interesenti!