Tabasalu Mūzikas skolas viesošanās Ķekavas Mūzikas skolā.

Šī gada 17. un 18. oktobrī pie mums viesojās Tabasalu (Igaunija) Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Šo dienu laikā tika piedzīvots daudz – koncerti, izklaide, atpūta un sportiskas aktivitātes.

17. oktobrī Igauņu viesi devās ekskursijā uz Baldones observatoriju, kur pievienojās arī mūsu skolas pedagogi. Vakarā abas Mūzikas skolas, ar krāšņu programmu, sniedza koncertu Doles tautas namā.

18. oktobra rītā, Guntara Gritāna vadībā, viesi devās ekskursijā uz Rīgu, kur apmeklēja piccolo koncertu Rīgas Domā un uz vietas izbaudīja ekskursiju gida vadībā. Pēc koncerta tika apmeklēts arī Vaska figūru muzejs Mencendorfa namā. Pēc ekskursijas Rīgā, Mūzikas skolu audzēkņi devās uz Ķekavas atpūtas vietu ‘’Zanzibāra’’, kur nodevās draudzīgām, sportiskām aktivitātēm, bet tikmēr pedagogi devās uz Salaspils botānisko dārzu.