"Talants Latvijai 2020"

2020.gada 16.februārī Rīgas Latviešu biedrības namā sākās koncertcikls - konkurss "Talants Latvijai", kurā muzicēja audzēkņi no 3 skolām - Ķekavas Mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas.
Šis koncertcikls - konkurss notiek jau 29 reizi. Šogad tajā piedalīsies audzēkņi no 27 Latvijas mūzikas skolām.

Konkursa žūrijas komisija uz konkursa II kārtu - finālu no Ķekavas Mūzikas skolas audzēkņiem izvirzīja:
4. sitaminstrumentu spēles klases audzēkni Linardu Grauzi (pedagogs Normunds Everts),
7. vijoles spēles klases audzēkni Alisi Līci (pedagogs Daiga Rozentāle),
7. klavierspēles klases audzēkni Mihailu Matvejevu (pedagogs Diāna Zandberga),
9. čella spēles klases audzēkni Alisi Petroni (pedagogs Ludmila Ivanicka).

Konkursa II kārta - fināls notiks 10. maijā.
Tradicionālais 1. klašu audzēkņu koncerts notiks 24. maijā plkst. 14.00 RLB Zelta zālē. kurā Ķekavas Mūzikas skolu pārstāvēs 1.akordeona klases audzēkne Ieva Balode ( pedagogs Samanta Čipinska).

Radošā apvienība "Dzīvotprieks" ir izveidojusi videomateriālu par "Talants Latvijai" I kārtu - galvenajā lomā Linards Grauzis un skolotājs Normunds Everts.