Kokles skan Vācijā!

No 4.februāra līdz 10.februārim Ķekavas mūzikas skolas koklētāju ansamblis devās koncertēt uz Vāciju.

Ar diviem koncertiem koklētājas uzstājās divās Vācijas pilsētās Berlīnē un Leipcigā. Bija patiess prieks apskatīt arī pašas iespaidīgās pilsētas. Berlīne sagaidīja ne tikai ar  saviem slavenajiem lāčiem, bet ļāva apjūsmot arī īstu pandu un viņas mazuli. Apskatītas tika arī vēsturiski nozīmīgākās pilsētas vietas.

Savukārt, viesmīlīgā Leipciga,  kurā tika aizvadīts jauks koncerts, priecēja ar atsaucīgo publiku,  iespaidīgo arhitektūru un krāšņu 3D izstādi. Arī Drēzdene un tās vecpilsēta nevienu neatstāja vienaldzīgu, tāpat kā Meisenes krāšņie,  trauslie un ārkārtīgi dārgie porcelāni.

Braucienā gūtie iespaidi un kopā būšanas mikļi ir neatsverama motivācijas deva, posties un gatavoties jaunam ceļojumam - XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

21.02.2020.