Koncerts „Dzimuši Latvijā” 2020

24.jūlijā izskanēja viens no spilgtākajiem vasaras tradicionālajiem muzikālajiem notikumiem- koncerts „Dzimuši Latvijā” Jūrmalas festivāla 2020 ietvaros. Koncertā kopā ar jau pieredzējušiem, pasaules atzinību guvušiem mūziķiem uzstājas arī tikko muzikālo ceļu uzsākušie vai topošie mūziķi. Šis koncerts Ķekavas Mūzikas skolai bija īpašs, jo uz skatuves kopā ar izcilo vijolnieci Kristīni Balanas un orķestri „Sinfonietta Rīga „ muzicēja mūsu skolas šīgada absolvents Mārtiņš Starostnieks, izpelnoties skatītāju ovācijas un mūziķu atzinību. Nākamgad Mārtiņš turpinās mācības Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Novēlam radošus panākumus turpmākajā muzikālās izaugsmes ceļā! Paldies skolotājam Normundam Evertam par ieguldīto darbu un spēju iedvesmot un motivēt!

04.08.2020.