"Jauniešu Simfoniskā Orķestra Akadēmija 2021 Līgatnē" informācija un pieteikuma anketa.

Ķekavas mūzikas skola, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrība un mēs – Ķekavas novada Jauniešu simfoniskā orķestra pedagogi, aicinām uz ikgadējo orķestra nometni – orķestra Akadēmiju, kas notiks no 15. līdz 21. augustam - no svētdienas pusdienlaika līdz sestdienas vakaram - 7 dienas.

🏠 Pateicoties iepriekšējai pieredzei, arī šogad mūsu mājvieta būs Līgatnes novada vidusskola. Mums pieejamās telpas būs pati skolas ēka, kā arī netālu esošais, mājīgais Līgatnes kultūras nams.

🏞️Šajā apkaimē pieejamas visplašākās brīvdabas atpūtas un aktivitāšu iespējas. Līgatnes dabas takas un Tīklu parks, Gaujas senleja, vecā papīrfabrika ir tikai daži spilgtākie piemēri. Līgatne (zināma arī kā lejas Līgatne) ir teiksmainu dabas un vēstures objektu ieskauta, kas noteikti bagātinās muzicēšanas pieredzi ar aktīvas atpūtas un ekskursiju papildelementiem. Šogad nometnes uzdevumi un izaicinājumi – apgūt jaunu un interesantu orķestra mūziku, veidot vienotu un radošu komandu, gūt spēku un iedvesmu dabā, aktīvi atpūsties.

🎻Nometnē – orķestra Akadēmijā var piedalīties dažādas sagatavotības mūziķi. Tāpēc būs kopmēģinājumi, darbs grupās, kā arī saturīga brīvā laika pavadīšana. Aicināti arī jauni dalībnieki visās instrumentu grupās, gan stīgas, gan arī pūtēji un sitaminstrumenti.

✅Nometnē strādās pieredzējuši pedagogi, kas ikdienā strādā ar Ķekavas jauniešu simfonisko orķestri, kā arī orķestra diriģents Pēteris Plūme.

✅Nometnes dalības maksa - 150 eiro no kuriem:
60 € jāieskaita Ķekavas mūzikas skolas kontā ar norādi "Orķestra vasaras nometnei":
NMR kods 90000049105
Banka: A/S SEB banka
Konta numurs: LV40UNLA0050007657699
Adrese: Skolas iela 3, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123

90 € jāieskaita Mārupes Mūzikas un mākslas skolas atbalsta biedrības kontā ar norādi "Orķestra vasaras nometnei":
Biedrība MMMSAB
Reģ.nr. 40008122613
Adrese: Mazcenu aleja 39, Jaunmārupe, Mārupes novads, LV-2166, Latvija
Banka: AS / SEB
Kods: UNLALV2X
Norēķinu konts: LV36UNLA0050012017048

✅Pieteikšanās anketu aizpildīt līdz 25. jūlijam. Dalības maksas abas daļas pārskaitīt līdz 8. augustam.

✅ Pieteikuma anketa zemāk vai sekojot saitei: https://forms.gle/ebf3Gt73CRR9XRRPA

⚠️Nometne tiek organizēta un notiks saskaņā ar tajā brīdī valstī spēkā esošiem COVID-19 noteikumiem.