“Leģendu nakts” Vircavas muižā

29.oktobrī Ķekavas Mūzikas skolas “COMBO-JAZZ”  ansamblis viesojās brīnumainā vietā – Vircavas muižas pārvaldnieka mājā, kura ieskauta senatnes aurā, liekot sajust teiksmaino pagātnes elpu.

“Leģendu naktī” Vircavas muižas pārvaldnieka mājas saimnieki vēra vaļā durvis apmeklētājiem, ļaujot  baudīt senatnīgo muižas istabu eklektiku, dzerot tēju un ēdot “bada kūku” sveču gaismā, klausīties mūsu lieliskā “COMBO JAZZ” izpildījumā džeza standartus, kā, piemēram, “It don’t  mean a thing”, “Satin Doll”, “St Thomass” un citus spilgtus skaņdarbus.

Vēlamies teikt lielu paldies ansambļa dalībniecei Ilzei par uzaicinājumu spēlēt Vircavā, paldies nama saimniekiem par silto un viesmīlīgo uzņemšanu! Sirsnīgā un skanīgā kopā būšana izveidoja jaunas draudzības saites!

Paldies “COMBO JAZZ” dalībniekiem: Umāram, Reinim, Agnesei, Leo, Ralfam un Ilzei, koncertmeistarei Guntai Šmaukstelei, skolotājam Elmāram Vaivodam, kā arī ansambļa vadītājam Kasparam Stankevičam!