Ķekavas Mūzikas skola 2023./2024.mācību gadā aicina mācīties jaunos audzēkņus!

Ķekavas Mūzikas skola 2023./2024.mācību gadā

aicina mācīties

PROFESIONĀLĀS IEVIRZES IZGLĪTĪBAS  PROGRAMMĀS

♪ no 7 gadu vecuma - Klavierspēle, Vijoles spēle, Čella spēle, Kora klase

♪ no 7-11 gadu vecuma -  Akordeona spēle, Ģitāras spēle,  Kokles spēle, Saksofona spēle, Flautas spēle, Klarnetes spēle, Trompetes spēle, Mežraga spēle,  Eifonija spēle, Sitaminstrumentu spēle
  no 6 gadu vecuma - sagatavošanas (pirmsskolas) klase

♪ interešu izglītībā bez vecuma ierobežojuma

* Vietu skaits katrā specialitātē tiek precizēts uz konsultāciju laiku.

Nepieciešamie dokumenti:

Stājoties uz 1. klasi:

Iesniegums bērna uzņemšanai profesionālās ievirzes programmā Iesniegums bērna uzņemšanai profesionālās ievirzes programmā

Stājoties uz sagatavošanas klasi:

Stājoties uz interešu izglītību

• Iesniegums bērna uzņemšanai interešu izglītībā (elektroniskā veidlapa pieejama skolas mājas lapā sadaļā - Audzēkņiem un vecākiem/Uzņemšana)
  • Iesniegums pieaugušā uzņemšanai interešu izglītībā (elektroniskā veidlapa pieejama skolas mājas lapā sadaļā - Audzēkņiem un vecākiem/Uzņemšana)

Iesniegumus aicinām sūtīt līdz  26.05.2023.

Konsultācijas uzņemšanai uz 1. un sagatavošanas klasi 5., 6. jūnijā Ķekavas Mūzikas skolā un Baložu kultūras namā.

Uzņemšana 7.,8., 9.jūnijā Ķekavā.

Precizēti konsultāciju un iestājeksāmenu laiki uzņemšanai 1.un sagatavošanas klasē tiks nosūtīti uz iesniegumā norādīto e-pasta adresi

Skolas adrese: Skolas iela 3, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123

e-pasts: kekavas.muzikasskola@kekava.lv,

mājas lapa: muzika.kekava.lv

sadaļa Audzēkņiem un vecākiem/Uzņemšana

Informācija par uzņemšanu un līdzfinansējuma noteikumi pieejami skolas mājas lapā.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr 27333799

Nepieciešamie dokumenti:

Stājoties uz 1. klasi

Iesniegums bērna uzņemšanai profesionālās ievirzes programmā

Stājoties uz sagatavošanas klasi

Iesniegums bērna uzņemšanai interešu izglītības sagatavošanas klasē

*Stājoties skolā profesionālās ievirzes programmās, saskaņā ar 02.05.2023. izdoto Ministru kabineta noteikumu Nr. 220 "Noteikumi par uzņemšanas kārtību profesionālās izglītības programmās un atskaitīšanu no tām" 6.3.punktu, lūdzu līdz 6.jūnijam iesniegt sekretariātā izrakstu no stacionārā/ambulatorā pacienta medicīniskās kartes (veidlapa Nr. 027/u).