Izsludinam Ķekavas Mūzikas skolas Himnas mūzikas sacerēšanas konkursu!

Noteikumi ir pavisam vienkārši: līdz 31.maijam nogādāt Mūzikas skolā (tajā pašā melnajā kastē, kurā iemetāt dzejoļus, vai atsūtīt uz e-klases pastu  iedziedātu audio failā, var arī whatsapp 26897974) dziesmas melodiju ar visiem vārdiem. Pavadījumam nav obligāti jābūt.

Visi, kuri piedalīsies konkursā, laipni tiek aicināti jūnija otrajā nedēļā uz divām radošās darbnīcas dienām kopā ar mūsu novadnieku, dziedātāju un 2016.gada Eirovīzijas dalībnieku  Justu Sirmo   pabeigt pilnībā skolas dziesmas komponēšanas procesu! Precīzāku datumu vēl ziņosim, bet aptuveni 13./14. jūnijs, vai 14., 15. jūnijs.

Savukārt, visi tie, kuri piedalījās dzejoļu konkursā, laipni aicināti piedalīties tajā pašā laikā -  jūnija otrajā nedēļā, divu dienu radošajā darbnīcā ar Ķekavas Mākslas skolas pedagoģi Zīli Ozoliņu- Šneideri, lai kopā veidotu muzikālus rotājumus Ziemassvētku eglei. Precīzi datumi un laiki par darbnīcu tiks precizēti.

Dziesmas vārdi: