Ķekavas novada čempionāts peldēšanā

16.februārī Ķekavas vidusskolas sporta kompleksa peldbaseinā notika Ķekavas peldēšanas čempionāts. Tas tika sadalīts divās daļās.

Pirmajā daļā Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas jaunāko grupu audzēkņi sacentās savā starpā par godalgotajām vietām. Ņemot vērā, ka mūsu sporta skolā ir gandrīz 100 jauno peldētāju, sacensības bija sīvas. Lai arī visi netika pie medaļām, toties guva pieredzi un izpratni par sacensību norisi un kartību.

Otrajā daļā spēkiem mērojās vecāko grupu audzēkņi. Uz šīm sacensībā tika ielūgti arī citu klubu un skolu sportisti no Jelgavas, Stopiņiem, Ādažiem, BJSS Rīdzene Olimpiskais centrs, PK Ķīpsala, PK Goldswimmer, UK Kambīze. Kopā 126 dalībnieki. Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja 12 medaļas šajās sacensībās.

Īpašus mirkļus sagādāja ciemiņu komandu treneri, starp kuriem bija peldēšanas sportā ievērojami cilvēki. Jeļena Solovjova, kura ir Grāmatas “Peldēšana” autore, LSPA peldēšanas katedras profesore ar vairāk kā 20 gadu akadēmisko stāžu, Latvijas Valstsvienības ilggadējā trenere, PK Ķīpsala A kategorijas trenere. Pāvels Murāns -Latvijas čempions, Latvijas rekordists, Baltijas Valstu čempions, Olimpisko spēļu dalībnieks Atēnās 2004.gadā un Egija Kravcova- Latvijas čempione un peldēšanas sporta meistare. Šie viesi laipni piekrita piedalīties sacensību apbalvošanā, kas jaunajiem sportistiem ir liels gods.


Paldies visiem sacensību dalībniekiem un tiesnešiem!

Informāciju sagatavoja ĶNSS peldēšanas trenere Aiga Daubure.

  Drukāt