Mešanu disciplīnu sacensības “Kokneses kauss 2019”

Š.g.21.septembrī Kokneses sporta centra vieglatlētikas stadionā norisinājās sacensības „Kokneses kauss 2019”.  Sacensībās sportisti piedalījās četrās vieglatlētikas mešanas disciplīnās – vesera, diska, šķēpa mešanās un lodes grūšanā.

No Ķekavas novada sporta skolas U14 vecuma grupā meitenēm 3.vietu lodes grūšanā ar personisko rekordu 10,28m un 1.vietu vesera mešanā ar personisko rekordu un sacensību rekordu 51,29m izcīnīja Karīna Jansena. U14 vecuma grupā zēniem 3.vietu vesera mešanā ar rezultātu 29,81m izcīnīja Marks Volobujevs.

U16 vecuma grupā vīriešiem 2.vietu vesera mešanā ar rezultātu 43,48m izcīnīja Mārtiņš Pundiņš un 3.vietu ar rezultātu 43,36 izcīnīja Augusts Skride. Savukārt diska mešanā 1.vieta ar rezultātu 39,38m Augustam Skridem un 3.vieta ar rezultātu 36,51m Mārtiņam Pundiņam.

Audzēkņu trenere Vaira Kumermane saka lielu paldies saviem audzēkņiem, kuri ļoti nelabvēlīgos laika apstākļos prata saņemties un izcīnīt medaļas.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus Karīnu Janseni, Marku Volobujevu, Augustu Skridi un Mārtiņu Pundiņu!

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.