Mācību treniņu process no š.g. 17. oktobra līdz 6. novembrim

Sakarā ar 2020. gada 13. oktobra (prot. Nr. 61 20. §) grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" mācību treniņu process no š.g. 17. oktobra līdz 6. novembrim iespēju robežās ārtelpās, individuāli sporta zālē, baseinā (treneris un 1 audzēknis, izņemot vienas mājsaimniecības bērni var būt vairāki ar treneri) vai attālināti. Organizējot grupu mācību treniņu procesu ārtelpās, neizmanto ģērbtuves. 
Treneris izvērtējot situāciju, sazināsies ar audzēkņu vecākiem par mācību treniņu procesu šajā laika periodā.

Lai mazinātu riskus Covid-19 izplatībai, lūdzam vecākus, kuri pavada savus bērnus uz sporta nodarbībām, nepulcēties telpās, gaidot nodarbības beigas!
Aicinām vecākus būt saprotošiem un atbildīgiem- kamēr bērni atrodas sporta treniņos, sacensībās vai interešu izglītības nodarbībās, lūdzam pavadošās personas nedrūzmēties iekštelpās, tostarp gaiteņos vai foajē!
Atgādinām- valdība lēmusi, ka bērnu sporta treniņu un nodarbību laikā, tajos nedrīkst piedalīties, tostarp skatīties, personas, kuras nav tieši iesaistītas to organizēšanā un norisē.
Aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzību:
• 2 metru distance no citiem ir visefektīvākais veids, kā pasargāt sevi un citus!
• atceries mazgāt vai dezinficēt rokas!
• ja esi slims, paliec mājās!
• ja klepo vai šķaudi, izmanto salveti vai šķaudi elkonī!
• palīdzi gan sev, gan epidemiologiem, lietojot aplikāciju Apturi Covid!
Paldies par sapratni!

  Drukāt