Ķekavas novada sacensības brīvajā un brīvajā cīņā sievietēm” ĶEKAVAS KAUSS -2017”

21. janvārī Ķekavas  novada   Daugmales  pamatskolas  sporta  zālē  norisinājās  gadskārtējās sacensības  brīvajā  cīņā  un  brīvajā  cīņā  sievietēm,  kuras  rīkoja   Ķekavas   novada  sporta  skola.

Sacensību  atklāšanā  dalībniekus  uzrunāja  Ķekavas  novada  sporta  skolas  direktore  Vita Mikitanova,  Daugmales  pamatskolas  direktors  Andris  Ceļmalnieks,  Ķekava s novada  domes deputāts  Ķekavas  novada  sporta aģentūras  pārstāvis  Aigars Vītols.  Pēc  uzrunām  sekoja,    Ķekavas  novada  sporta  skolas  mākslas  vingrošanas  meiteņu,  uzstāšanās.

Neņemot  vērā    kuplo  dalībnieku  skaitu,  piedalījās 17 komandas ar  245 dalībniekiem, sacensības  noritēja  korekti ,  gandrīz  visiem  sportistiem  bija  iespēja  cīnīties  vismaz  divas cīņas.

Sacensību  veiksmīgu  norisi sekmēja  viesu  sportistu  disciplinētība  un  komandu  treneru atbalsts. Sacensības  noritēja  7 vecuma  grupās un 30 svara kategorijās.

Ķekavas   novadu  pārstāvēja  29  jaunie  sportisti.

Vecuma  grupā:

2008.dz.g. un jaunāki  svara kategorijā

līdz 21 kg.   Kristers Balodis  2.vieta.

līdz 23kg.     Emīls Duļevskis  2.vieta,

līdz 29kg.     Ernests Benkens 3.vieta.

līdz 26kg.    Ance  Norbute  2.vieta.

līdz 30kg.    Alise Balode      2.vieta.

2005.-2007.dz.g. svara kategorijā

līdz  26kg.   Markuss Geks    2.vieta.

līdz  26kg. Lauris Mamonovs 3.vieta.

līdz  38kg. Jānis Veske   3.vieta.

līdz 47kg. Artūrs Sudmalis 3.vieta.

līdz 30kg. Emīlija Alaine 2.vieta.

līdz 36kg. Elza Čibule 3.vieta.

2003.-2004.dz.g. svara kategorijā

līdz 42kg. Rolands Zemnieks 3.vieta.

2000.-2001.dz.g. svara kategorijā

līdz 45kg.  Rūdolfs Kalniņš 2.vieta.

Novada  sportistu panākumi , tik spēcīgā konkurencē, vērtējami  atzinīnīgi.

Pateicamies  Daugmales  pamatskolas  kolektīvam  par atsaucību un viesmīlību.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis