Rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā „Kokneses kauss 2017”

Š.g.23.septembrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas vieglatlētikas stadionā norisinājās rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā „Kokneses kauss 2017”. Sacensības bija pulcējušas šķēpa, diska, vesera mešanas un lodes grūšanas vieglatlētus no visas Latvijas.

Ķekavu sacensībās pārstāvēja un labus rezultātus izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.

U-14 vecuma grupā diska mešanā zēniem Artūrs Zāģers izcīnīja 1.vietu ar rez.29,58m, Augusts Skride ieguva 2.vietu ar rez.26,15m. Lodes grūšanā Mārtiņš Saulītis ar rez.10,88m izcīnīja 2.vietu un Artūrs Zāģers ar rez.10,82m 3.vietu. Vesera mešanā 1.vieta Mārtiņam Saulītim ar rez.40,72m un 2.vieta Augustam Skridem ar rez.33,06m.

U-18 vecuma grupā jauniešiem vesera mešanā Alans Daniels Paučs izcīnīja 1.vietu ar rez. 36,73m. Savukārt jaunietēm šajā grupā vesera mešanā 2.vieta Sabīnei Krūmiņai ar rez.39,37m.

Apsveicam vieglatlētus ar rezultātiem sacensībās!

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.