Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā

22. decembrī, Daugavas Sporta nama kompleksā norisinājās Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionāts peldēšanā, kurā pulcējās 3.-6.klašu komandas, lai noskaidrotu spēcīgāko komandu 8x50m stafešu peldējumā.
Pirmajā Latvijas Vispārizglītojošo skolu čempionātā peldēšanā, savu dalību četrās vecuma grupās pieteikušas vairāk kā 40 komandas no visiem Latvijas reģioniem – no Daugavpils līdz pat Siguldai.
Ķekavas vidusskolu pārstāvēja divās vecuma grupās- 4.klašu grupā startēja Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi- Grīnberga Rēzija Elza, Sula Ramona, Pūriņa Ieva, Grasmane Laura, Balodis Svens, Murāne Nora, Stāmere Hanna, Kristers Cīrulis un 6 klašu grupā Rainskis Kristiāns, Sula Anete, Saulīte Elīna Elizabete, Rudzīte Katrīna, Stāmere Emīlija, Krastiņa Keita Elīza, Vjatkins Kristians, Paupe Kriss Kristers.
4. klašu grupā uz goda pjedestāla, izcīnot trešo vietu, kāpa Ķekavas vidusskolas bērni. Šajā grupā kopumā startēja deviņas komandas.
6.klašu grupā Ķekavieši sīvā cīņā piekāpās un palika 5. vietā, iegūstot pieredzi un gatavību startēt šajā čempionātā nākošgad.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas trenere Aiga Daubure.