Olaines sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā ZIEMAS KAUSS 2018, trešais posms

Piektdien, 16.februārī Olaines sporta namā notika vieglatlētikas sacensības - "Olaines sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā ZIEMAS KAUSS 2018".
Šajās sacensībās piedalījās jaunie sportisti no Ķekavas novada sporta skolas un parādīja ļoti labu sniegumu: Andrejs Krasnovs - 2.vieta 30 metru skrējienā un 1.vieta 270m skrējienā, Rinards Šinkēvičs - 3.vieta 270m, Ernests Ļegajevs - 2.vieta pildbumbas mešanā, Luīze Gurinova - 3.vieta pildbumbas mešanā, Adriāna Šinkeviča - 2.vieta pildbumbas mešanā, Justīne Bērziņa - 1.vieta pildbumbas mešanā un 2.vieta 30m skrējienā.
Kā arī Elizabete Zilemane, izcīnot uzvaru 30m sprintā, kopvērtējumā ieguva lielāko punktu skaitu un mājās atveda uzvaras kausu!

Rakstu sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas treneris Toms Čerņiks.