Latvijas jaunatnes čempionāta pirmais posms regbijā

Rīgā, Aniņmuižas sporta skolas stadionā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta pirmais posms regbijā. Turnīrā startēja regbija komanda, "ĶNSS, Ķekavas novada sporta skolas" komanda, kura spēkiem mērojās ar "Jelgavas" vienaudžiem. Komandas sniegumā bija vērojams epizodiski labs regbijs, bet spēles dominanci pārņēma jau pirmajā puslaikā "Jelgavas" komanda!
Protams komandu veidoja lielākoties U15 vecuma grupas spēlētāji , kuriem vel trūkst pieredzes klasiskajā regbija formātā, bet šis ir vienīgais veids kā iegūt pieredzi! Lai arī pretinieki bija pārāki, spēlētāji izrādija pretestību un cīnijās līdz "pēdējai bumbai".
Komandas sastāvā startēja: Kristians Jakuška, Kristians Verčenko, Raivo Ercenieks, Markuss Bēmers, Reinis Antons, Mareks Vaičuks.

Rakstu sagatavoja regbija treneris Elmārs Šefanovskis