Latvijas skolu vecuma jauniešu čempionāts stafešu peldējumos
2020. gada 6.septembrī, Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās Latvijas skolu vecuma jauniešu čempionāts stafešu peldējumos, kurā startēja 6.-12. klašu komandas no visas Latvijas.
Jau otro gadu Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Nakts peldējumu Ķīpsalas peldbaseinā atklāja skolu čempionāts stafešu peldējumos, kurā 5 vecuma grupās startēja komandas no Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas, Valmieras, Ķekavas, Ādažiem, Dobeles un Stopiņu novada.

Ķekavas skolēni startēja 6.,7.,8. un 9. klašu grupās. Veiksmīgākie starti izdevās 6. klašu grupai, kura izcīnīja 3. vietu. Komandā startēja Ramona Sula, Sintija Smiltniece, Ieva Pūriņa, Marts Mednis, Roberts Jurģelis un Alens Kristers Grīnbergs. Pārējās grupās šogad neizdevās kāpt uz goda pjedestāla, taču peldējumi bija ātri un tika sasniegti augstvērtīgi rezultāti. Ātrākais no puišiem bija Kristers Čāmāns savu posmu(50.m. brīvajā stilā ) veicot 26,77 sekundēs un no meitenēm savu posmu vis ātrāk nopeldēja Elīna Elizabete Saulīte 31,77 sekundēs.

Peldēšanas treneres Sindija Blicāne, Aiga Daubure.