U16 Latvijas regbija čempionāta posms regbijā-7

Nedēļas nogalē 31.07. Rīgā norisinājās U16 Latvijas regbija čempionāta posms regbijā-7. Sacensībās startēja arī "Ķekavas novada sporta skola/Baldone" komanda.
Komandai bija jāaizvada trīs spēles, mērojoties ar spēkiem pret citu klubu vienaudžiem.
Trīs spēlēs tika piedzīvots viens zaudējums un divi neizšķirti.
Pirmajā spēlē nācās piekāpties regbija kluba "Livonija" audzēkņiem. Otrā spēle pret "Eleja" jauniešiem, kura principā izšķīra iespēju iegūt trešo vietu, tika noslēgta ar vienādu punktu attiecību. Izšķirošajā spēlē "ĶNSS/Baldone" stājās pretī turnīra līderu komandai no Jelgavas, regbija kluba "Mītava" sportistiem.
Pirmais puslaiks tika aizvadīts "ĶNSS/Baldone" labā, noslēdzoties ar 7:0.
Tikai otrā puslaika izskaņā mītaviešiem izdevās ienest bumbu aiz mūsu piezemējuma gala līnijas. Un atkārtots neizšķirts.
Gala rezultātā esam izcīnijuši godpilno trešo vietu!
Treneri: Elmārs Šefanovskis, Lauris Dūzelis

Šodien no komandas puses bija vērojams labs sniegums, divi neizšķirti un viens zaudējums ļāva mums ierindoties trešajā vietā.  Noslēdzošā spēle, kuru nospēlējām ar neizšķirtu punktu skaitu pret turnīra līderiem, parādīja to, ka, ja gribam un noskaņojamies, tad varam nospēlēt ļoti labi.
Šis ir tikai sākuma posms jūsu izaugsmei, meistarības attīstīšanai un panākumu gūšanai!

Komandas sastāvā startēja sekojoši Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi:
1. Oskars Kungs
2. Domeniks Spurķis