Starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā "STARS 2023"

2023. gada 20.-21. maijā Ķekavas vidusskolas sākumskolas sporta kompleksā norisinājās Starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā "STARS 2023", kuras organizēja Ķekavas novada sporta skola.

Sacensībās kopā piedalījās 247 dalībnieces no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas.
Sacensību rezultāti:
1.sp.kl. jaunākā grupa:
- Mikaela Ābelīte izcīnīja 2. vietu 🥈 daudzcīņā un 3. vietu 🥉 vingrojumā ar apli.
1.sp.kl. vidējā grupa:
- Sonora Otikova izcīnīja 3. vietu 🥉 daudzcīņā un 1. vietu 🥇 vingrojumā bez priekšmeta.
- Polina Vahruševa izcīnīja 10. vietu daudzcīņā, uzstādot savu personīgo rekordu vingrojumā ar apli.
2.sp.kl. vidējā grupa:
- Nikola Veļikanova izcīnīja 6. vietu daudzcīņā un 3. vietu 🥉vingrojumā ar apli;
- Jelizaveta Čukanova izcīnīja 7. vietu daudzcīņā un 3. vietu 🥉 vingrojumā bez priekšmeta.
2.sp.kl. vecākā grupa:
- Elizabete Pizāne izcīnīja 3. vietu 🥉 daudzcīņā un 1. vietu 🥇 vingrojumā bez priekšmeta;
- Valērija Miņenkova izcīnīja 9. vietu:
- Luīze Laine Zariņa 11. vietu;
- Marina Černomordņikova 12. vietu;
- Madara Širova 13. vietu;
- Aleksandra Ksenofontova 14 vietu.
3.sp.kl. vidējā grupa:
- Arina Mjasiščeva izcīnīja 3. vietu 🥉 daudzcīņā un 1. vietu 🥇vingrojumā ar vālēm.
4.sp.kl.vidējā grupa:
- Vasiļisa Suzdaļenko izcīnīja 5. vietu daudzcīņā, uzstādot savus personīgos rekordus vingrojumā ar apli un vālēm;
- Ariāna Grase izcīnīja 8. vietu daudzcīņā, uzstādot savus personīgos rekordus vingrojumā ar apli un vālēm;
- Žanete Rūtena izcīnīja 11. vietu daudzcīņā , uzstādot savus personīgos rekordus vingrojumā ar apli un bumbu.
5.sp.kl jaunākā grupa:
- Emīlija Svilpe izcīnīja 1. vietu 🥇 daudzcīņā, 1. vietu 🥇vingrojumā ar vālēm un 2.vietu 🥈vingrojumā ar bumbu;
- Keita Biksone izcīnīja 4. vietu daudzcīņā, 3. vietu 🥉vingrojumā ar apli un 3. vietu 🥉vingrojumā ar vālēm.
5.sp.kl. vidējā grupa:
- Daniela Ābelīte izcīnīja 1. vietu 🥇 daudzcīņā, 1.vietu 🥇 vingrojumā ar apli un 1. vietu 🥇vingrojumā ar vālēm.
Junioru sporta klasē augstākā nacionāla grupa:
- Patrīcija Pizāne izcīnīja 16. vietu daudzcīņā;
- Jana Matuļenko 22. vietu daudzcīņā.
Junioru sporta klasē augstākā nacionāla grupa:
- Krista Kumermane izcīnīja 13. vietu daudzcīņā
Ķekavas novada sporta skolas vadība izsaka vislielāko pateicību Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas trenerei un galvenajai sacensību tiesnesei Irinai Zambžickai un Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas trenerei Viktorijai Bērziņai par šo sacensību organizēšanu, mākslas vingrošanas audzēkņu vecākiem par palīdzēšanu sacensību vietas labiekārtošanā, Ievai Brikmanei par palīdzību sacensību organizēšanā un sacensību norises laikā.