Baltijas U16 komandu čempionāts vieglatlētikā

2023. gada 11. jūlijā Ogres vieglatlētikas stadionā norisinājās Baltijas U16 komandu čempionāts vieglatlētikā. Sacensības norisinājās ne tikai par Baltijas čempionu tituliem, bet arī par spēcīgākās valsts titulu komandu kopvērtējumā. Latvijas izlasi Baltijas U16 komandu čempionātā varēja pārstāvēt divi labākie vieglatlēti katrā disciplīnā.

No Ķekavas novada sporta skolas tas izdevās māsām Elzai un Ievai Namrikām, kuras startēja vesera mešanas disciplīnā. Abas sportistes trenējas pie Vairas Kumermanes. Meitenes uzrādīja savus sezonas labākos rezultātus, katra labojot savu personisko rekordu par trīs metriem. Elza Namrika izcīnīja 3.vietu ar rez.44,74m. Ieva Namrika 4.vietu ar rez.42,78m.
Savukārt Latvijas U16 izlase Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikā izcīnīja godpilno 1.vietu.
Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus!