2016. gada oktobra-novembra sacensības brīvajā cīņā

Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas audzēkņi 2016. gada oktobrī-novembrī piedalījās dažās valsts un starptautiska mēroga sacensībās.

08.10.16. ņēmām dalību Daugavpils BJSS atklātās meistarsacīkstēs brīvajā cīņā. Labākais sasniegums Renāram Alainim 59 kg. svara kategorijā iegūta 3.vieta.

22.10.16. piedalījāmies 2016. gada Latvijas meistarsacīkstēs jauniešiem brīvajā cīņā. Labākais sasniegums bronzas godalga Kristiānai Višai.

19.11.16. Startējām 5.starptautiskajā turnīrā “ Daugavpils kauss-2016.” Sieviešu brīvajā cīņā, kas bija veltīts Latvijas proklamēšanas 98. gada dienai.  Sacensības norisinājās divās vecuma grupās 1999.-2002.g., 2003. g. un gados jaunākām meitenēm. Sacensībās piedalījās Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas labākās sportistes.

Veiksmīgs un dramatisks starts izdevās Emīlijai Alainei, svara kategorijā līdz 30 kg., kura izcīnot divas pārliecinošas uzvaras, trešajā cīņā par finālu, kur rezultāts pēc pirmā puslaika bija 10:1 par labu Emīlijai,mazas neuzmanības dēļ cīņa tika zaudēta. Rezultātā mums 3.vieta.

Pārējām mūsu meitenēm nācās atzīt Baltkrievijas un Lietuvas specialīzēto sporta internātu meiteņu meistarību.

Apsveicam Kristiānu Višu, Renāru Alaini, Emīliju Alaini un viņu treneri Itāru Bramani.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis.