Mākslas vingrošanas sacensības ``Lindesbergpokalen`` Zviedrijā

2016. gada 12. un 13. novembrī Zviedrijas pilsētā Lindesbergā notika starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības, kurās piedalījās sportistes no Zviedrijas, Latvijas un Igaunijas.

Prejunioru grupā Ķekavas novada sporta skolas treneres Natālijas Čekitas audzēknes: Simona Prohorenko ieņēma godpilno 5. vietu un Darja Makarēviča 9. vietu.

Grupu vingrojumu vecākajā grupā 1. vietu ieguva treneres Natālijas Čekitas audzēkņu komanda: Karīna Jansena, Luīze Lote Skride, Amēlija Vīmane, Elza Rone, Tīna Jakubone, Simona Prohorenko.

2006. gadā dzimušo sportistu sacensībās:

• 2. vieta - Tīna Jakubone;
  • 3. vieta - Karīna Jansena;
  • 4. vieta - Luīze Lote Skride;
  • 5. vieta - Amēlija Vīmane;
  • 9. vieta - Elza Rone.

2007.-2008. gadā dzimušo sportistu sacensībās:

• 4. vieta - Sanija Cimdiņa;
  • 5. vieta - Darja Ševcova;
  • 12. vieta - Marianna Kļava.

Apsveicam vingrotājas: Simonu Prohorenko, Darju Makarēviču, Karīnu Jansenu, Luīzi Loti Skridi, Amēliju Vīmani, Elzu Roni, Tīnu Jakuboni, Saniju Cimdiņu, Darju Ševcovu, Mariannu Kļavu un viņu trenerus Natāliju Čekitu un Arti Bungu.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skola.