Skolas ir slēgtas, mācības notiks attālināti

Lai ierobežotu vīrusa izplatību,  no 13. marta līdz 14. aprīlim tiek slēgtas visas skolas, un mācību process izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Tāpat Ārkārtas situācijā centralizētie pārbaudījumi pārcelti uz 2020.gada maiju.

Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka esošajā situācijā, kad 12. klasēm ir pārcelta svešvalodu eksāmenu kārtošana uz 2020. gada maiju, nākamajā nedēļā  (16.-22. marts) 12. klases skolēni dodas pavasara brīvdienās kopā ar pārējiem skolēniem.

Mācības attlināti nākamajā nedēļā augstākās izglītības iestādēs un profesionālās izglītības iestādēs. Tālmācības skolas atjauno informāciju par nepieciešamajiem papildtermiņiem. Izglītiības iestādes seko aktuālajai informācijai Valsts pārbaudījumu informācijas sistēmā.

Administratīvā pārvalde

15.03.2020.