Jauna Baldones Stāstu taka

Baldone ir spēcīga vieta. Ne velti simtiem gadu šeit devušies sasirgušie, lai smeltos veselību un spēku Baldones sēravotā un dūņās. Viens no galvenajiem izveseļošanās un rekreācijas nosacījumiem bija arī pastaigas pa neskaitāmām Baldones takām. Tādēļ vienu Baldones Stāstu taku posmu mēs nolēmām veltīt spēka tematikai.

Vēlamies, lai Jūs padomātu, vai ikdienā tiešām nepieciešama sanatorija, lai atgūtu spēku? Mūsdienās mēs zinām, ka spēks slēpjas mūsos pašos, vajag tikai to atrast un prast izmantot!

Spēka soļi ir ap 2 km garš Baldones Stāstu takas posms, kas atrodas starp Pladu purvu un Meža galeriju. Tajā ietverts 21 uzdevums spēka un veselības vairošanai 3 dažādos veidos. Ir iekļauti vingrojumi ķermenim, uzdevumi prāta treniņam un emocionālās inteliģences vairošanai.  Velti mirkli sev, izpildi katru uzdevumu, iedziļinies tā būtībā! Pildi 21 uzdevumu uzreiz vai tikai 7, izvēloties 1 tēmu, un atgriezies vēlreiz, lai pildītu citus uzdevumus!

Uzdevumus sagatavoja sporta trenere Anita Antone un personiskās izaugsmes trenere Kristīne Vilcāne.

Ja mēs katrs būsim stipri, arī mūsu valsts būs stipra. Spēks palīdz ne vien mums pašiem būt līdzsvarā ar sevi, bet arī veidot vidi ap mums. Sveicam Lāčplēša dienā – Latvijas Spēka svētkos!

• Piedāvājam apskatīt apsveikuma video, kura tapšanā piedalījās:
  • FK “Auda”, treneris Rūķis, futbolisti Džesika, Ernests un Gustavs
  • Regbija kluba “Miesnieki” spēlētāji Elmārs Šefanovskis un Lauris Dūzelis
  • Šaha lielmeistari Zigurds Lanka un Laura Rogule
  • Baldones vidusskolas skolotāja Ilona Kūkuma
  • Baldones sporta kompleksa trenere Anita Antone
  • Baložu ģimene
  • Personības izaugsmes trenere Kristīne Vilcāne
  • Montāža Mārtiņš Logins
  • Kamera Irina un Krišjānis Sietiņi
  • Balss Mārtiņš Banga, ieraksts Vitāls Germans

Paldies Jums!