Dziesmusvētkos - desmit Ķekavas novada kolektīvi

Ķekavas novadu X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkospārstāvēs kopumā desmit bērnu un jauniešu kolektīvi – divi kori, seši deju un divi vizuālās un lietišķās mākslas kolektīvi. Viņu veikumu, dziedāt un dejot prieku varēs vērot koru koncertā" Mana zeme - zemīte skaistā!" un tautas deju kolektīvu lielkoncertā "Deja kāpj debesīs."

Dziesmusvētkos no Ķekavas novada būs Ķekavas vidusskolas 5. - 9. klašu koris ( vadītāja Inga Lagzdiņa),  Ķekavas vidusskolas jauktais koris (vadītāja Inga Lagzdiņa),  Ķekavas vidusskolas deju kolektīvs "Ķekaviņa" un "Šeku -reku" (vadītāja Irisa Gaile) , Pļavniekkalna sākumsskolas deju kolektīvs "Pie Daugavas" (vadītāja Daina Marija Zozuļa) , divi Ķekavas kultūras nama deju kolektīvi "Daina" (vadītāja Daina Marija Zozuļa) un Baložu viduskolas deju kolektīvs (vadītāja Līga Plēpe).

Savukārt Ķekavas Mākslas skolas tērpu kolekcijas "Dūraiņi" un "Koki" (pedagogi Zīle Ozoliņa-Šneidere, Signe Kalēja), kuri veidoti tikai no videi draudzīgiem materiāliem, ikviens interesents varēja aplūkot 9. jūlijā pasākumā "Svētki Vērmanes dārzā".