Pavadi mūsējos uz Dziesmusvētkiem

Jau pirmajā X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dienā uz mēģinājumiem dodas pirmie Ķekavas novada kolektīvi. Novēlēt labus ceļa vārdus, skanošas balsis un raitus soļus ieradīsies arī Ķekavas novada pašvaldības pārstāvji.

6. jūnijā plkst. 20.00 uz mēģinājumiem pirmie no Ķekavas novada kolektīviem startēs Ķekavas vidusskolas deju kolektīvi "Ķekaviņa" un "Šeku - reku". Izbraukšana notiks no Ķekavas vidusskolas. Viņu apmešanās vieta Dziesmusvētku mēģinājumu nedēļā būs Rīgas Kristīgā vidusskola.

7. jūlijā plkst. 6.30 – Ķekavas kultūras nama deju kolektīvi „Daina”.

7. jūlijā plkst. 8.30 - Baložu vidusskolas deju kolektīvs. Laba ceļa vēju svētku dalībniekiem var novēlēt pie Baložu vidusskolas.

7. jūnijā plkst. 10.30 – Pļavniekkalna sākumskolas deju kolektīvs „Pie Daugavas”. Izbraukšana no Pļavniekkalna sākumskolas.

7. jūnijā plkst. 20.00 – Ķekavas vidusskolas 5.- 8. klašu koris un jauktais koris, kuri Dziesmusvētku nedēļā mitināsies Rīgas Kristīgajā vidusskolā.

Nāc un novēli laba ceļu vēju mūsējiem!