Privātas pamatskolas "Gaismas tilts 97" darbs nokļūst laureātu vidū

Privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97" kolektīvais darbs "Mans trejdeksnis" nokļuvis Dziesmusvētku labāko laureātu vidū. Laureātu apbalvošana notiks 9. jūlijā pulksten 18.00 Vērmanes dārzā, Rīgā.  Darbs veidots konkursa "Ritmu spēles" ietvaros.

Privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97" darba autori ir 8.klases audzēkņi -  Anete Buliņa, Kate Kaulakalna, Elīza Veitnere, Luīze Veitnere un skolotāja Santa Veidemane.

Kopumā bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas konkursā „Ritmu spēles"  labāko vidū  lietišķajā mākslā iekļuva 11 kolektīvi, kas savu uzvaru izcīnīja vairākās kārtās. Iepriekš jau norisinājās konkursa pirmās divas kārtas, kurās piedalījās kolektīvi no visas Latvijas. No tiem labākie darbi aizceļoja uz  izstādi Rīgas Kongresu namā, kur  tos vēlreiz  izvērtēja kompetenta žūrīja un izvēlējās labākos laureātu apbalvošanai.

Konkursā „Ritmu spēles” dalībnieki un pedagogi pēta līniju, krāsu, rakstu ritmu sakārtojumu tautas tērpos, lietišķās māksla priekšmetos apkārtējā vidē, cenšoties atrast savam novadam raksturīgo, meklējot jaunas un oriģinālas idejas un realizējot tās vizuālās un lietišķās mākslas darbos.