Ķekavas vidusskolas koriem 8.jūlijā pirmais Dziesmusvētku mēģinājums

Ķekavas vidusskolas kori trešajā X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku dienā devās uz Mežaparka Lielo estrādi, lai piedalītos pirmajā koru kopkora mēģinājumā, kur gatavojās koru koncertam "Mana zeme - zemīte skaistā!", kas notiks 10. jūlijā.

Uz Mežaparka Lielās estrādes pakāpieniem vienotā dziesmā savijās ap 12 500 bērnu un jauniešu balsu. Tāpēc arī zinātājiem bija neiespējami atrast savējos tik lielā un krāsainajā dziedātāju vidū. Varbūt jums tas izdodas - sameklēt mūsējos novadniekus - Ķekavas vidusskolas 5. - 9.klašu kora  un jauktā kora dziedātājus un viņu vadītāju Ingu Lagzdiņu?

Koru koncertā "Mana zeme - zemīte skaistā!" tiks sumināta X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku piecdesmitgade un apliecinātas mūžīgās vērtības - Latvija, ģimene, skola, mīlestība un gods.