Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības „Metēju diena”

Š.g.24.aprīlī Aizkraukles novada vieglatlētikas stadionā norisinājās ikgadējās Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības „Metēju diena”. Sacensībās vieglatlēti startēja četrās disciplīnās – vesera, šķēpa, diska mešanās un lodes grūšanā. Sacensībās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas treneres Vairas Kumermanes audzēkņi – Kurts Balcevičs, Augusts Skride, Mārtiņš Pundiņš, Daniels Šabovičs, Mārtiņš Saulītis un Marks Volobujevs. Liels prieks par to, ka visi audzēkņi sasniedza šīs sezonas personiskos rekordus.
U12 grupā Marks Volobujevs 1.vieta vesera mešanā ar rezultātu 38,09m un 3.vieta lodes grūšanā ar rezultātu 8,07m.
U14 grupā Kurts Balcevičs 1.vieta diska mešanā ar rezultātu 28,42m.
U16 grupā Augusts Skride 3.vieta vesera mešanā ar rezultātu 40,58m un Mārtiņš Pundiņš  3.vieta diska mešanā ar rezultātu 28,62m.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētus ar godalgotajām vietām!

Rakstu sagatavoja ĶNSS vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.