2017.gada sezonu Ķekavas novada sporta skolas vieglatlēti sākuši ar lieliskiem rezultātiem

Š.g.25.aprīlī Aizkraukles vieglatlētikas stadionā norisinājās ikgadējās sacensības vieglatlētikas mešanas disciplīnās – vesera, šķēpa, diska mešanās un lodes grūšanā. Ļoti nelabvēlīgos laika apstākļos „Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības „Metēju diena”” bija pulcējusi dalībniekus no visas Latvijas un Lietuvas.

No Ķekavas novada sporta skolas audzēkņiem lielu pārsteigumu sagādāja U12 vecuma grupā startējošie vesera metēji, kuri pārliecinoši ieņēma trīs pirmās vietas, sasniedzot savus personiskos rekordus. 1.vieta Mārtiņš Pundiņš – 42,25m, 2.vieta Mārtiņš Saulītis – 40,78m un 3.vieta Augustam Skridem – 34,08m.

U12 vecuma grupā diska mešanā otra 1.vieta Mārtiņam Pundiņam – 26,10m, bet 2.vietu izcīnīja Rainers Geks – 21,68m.

U12 vecuma grupā vesera mešanā 1.vieta Tomasam Krūmiņam – 23,79m, 2.vieta Markam Volobujevam – 21,67m. Šajā pašā vecuma grupā lodes grūšanā Tomasam Krūmiņam 3.vieta – 7,58m.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētus: Mārtiņu Pundiņu, Mārtiņu Saulīti, Augustu Skridi, Raineru Geku, Tomasu Krūmiņu un Marku Volobujevu.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.

Paldies sportistiem un trenerei Vairai Kumermanei.