2017. gada 19.maijā Salaspils vieglatlētikas stadionā, ļoti pavasarīgos laika apstākļos, norisinājās Salaspils Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības Salaspils PAVASARIS 2017 vieglatlētikā un RĪGAS ČEMPIONĀTS vesera mešanā jauniešiem.

Šīs sacensības priecēja ar rezultātiem, ko sasniedza Ķekavas novada sporta skolas jaunie vieglatlēti no Daugmales. E grupā 2008.-2009.g.dz. bumbiņas mešanā zēniem 1.vietu izcīnīja Marts Olbiks, savukārt meitenēm 2.vieta Marijai Ozoliņai. 60 m sprinta distancē 3.vietu izcīnīja Roberts Kažmers. Jāpiebilst, ka Daugmalē ar vieglatlētiku izglītojamie sākuši nodarboties 2017. gada janvāra mēnesī.

Paralēli Salaspils PAVASARA 2017 sacensībām, Salaspils vesera mešanas sektorā notika sacensības RĪGAS ČEMPIONĀTA ietvaros, kurā startēja  A grupas 2000.-2001.g.dz. vesera metēji. Šajā grupā jaunietēm 3.vieta Sabīnei Krūmiņai un jauniešiem 2.vieta Alanam Danielam Paučam. B grupā 2002.-2003.g.dz. 1.vieta Mārtiņam Saulītim un 2.vieta Augustam Skridem.

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus: Martu Olbiku, Mariju Ozoliņu, Robertu Kažmeru, Sabīni Krūmiņu, Mārtiņu Saulīti, Alanu Danielu Pauču un Augustu Skridi ar godalgotajām vietām.

Informāciju sagatavoja ĶNSS vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane.