"Latvijas čempionātā 2017" U-14 vecuma grupā diska mešanā dubultuzvaru svin Augusts Skride un Mārtiņš Pundiņš

Š.g. 07.jūnijā Iecavas vieglatlētikas stadionā norisinājās Latvijas čempionāts 2017, U-14 vecuma grupām. Sacensībās startēja 2003.-2004.gadā dzimuši audzēkņi no visas Latvijas.

No Ķekavas novada sporta skolas piedalījās Mārtiņš Pundiņš, Mārtiņš Saulītis, Augusts Skride, Artūrs Zāģers, Rainers Geks un Kurts Balcevičs. Mūsu audzēkņi startēja  lodes grūšanā, diska mešanā un 80m sprinta distancē.

Vislielāko prieku vieglatlētikas diska mešanas disciplīnā starp 18 dalībniekiem sagādāja Augusts Skride ar rezultātu 33,11m izcīnot 1.vietu un Mārtiņš Pundiņš ar rezultātu 31,80m izcīnot 2.vietu. Nedaudz līdz medaļai pietrūka Artūram Zāģeram – 4.vieta ar rezultātu 28,30m.

Tāpat atzīstami puiši startējuši lodes grūšanā, kur 29 dalībnieku konkurencē Ķekavas sporta skolas audzēkņiem Mārtiņam Saulītim 6.vieta ar rezultātu 10,62m un Artūram Zāģeram 13.vieta ar rezultātu 9,83m.

Apsveicam godalgoto vietu ieguvējus Augustu Skridi, Mārtiņu Pundiņu!

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane