„Rudens 2018” – sacensības vesera mešanā

Š.g. 10.novembrī Salaspils vieglatlētikas stadionā norisinājās Salaspils sporta skolas atklātās sacensības vesera mešanā „Rudens 2018”, kuras bija noorganizējis Latvijas rekordists vesera mešanā Igors Sokolovs.
Rudenīgos laika apstākļos tika noskaidroti labākie vesera metēji un vesera metējas U-18, U-16 un U-14 vecuma grupās.
Lai arī rudens periods šajā vieglatlētikas disciplīnā ir liels gatavošanās laiks jaunajai sezonai, vieglatlētikas treneres Vairas Kumermanes audzēkņi spēja iepriecināt ar daudzsološiem rezultātiem.
Ļoti teicamu un daudzsološu rezultātu U14 grupā meitenēm uzstādīja Karīna Jansena (rez.47,89m), kura no sešiem metieniem pavisam nedaudz piekāpās pirmajai vietai izcīnot sev 2.vietu.
U16 vecuma grupā 2.vietu izcīnīja Augusts Skride, raidot 4kg smago veseri 37,80m tālu un 3.vieta Mārtiņam Saulītim ar rezultātu 36,24m.
Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētus Karīnu Janseni, Augustu Skridi un Mārtiņu Saulīti!

Informāciju sagatavoja vieglatlētikas trenere Vaira Kumermane