Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-14 un U-16 vecuma grupām

Piektdien, 23.novembrī Limbažu sporta hallē norisinājās vieglatlētikas sacensības U-14 un U-16 vecuma grupas audzēkņiem. Šajās sacensībās arī startēja auzēkņi no Toma Čerņika vadītajām treniņu grupām. Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi sacensībās parādīja lielu gripas spēku un cīņas sparu.

Paldies Ansim Cīrulim, Jānim Dzerkalam, Elzai Krastiņai, Rūtai Rutkovskai, Justīnei Bērziņai, Ritai - Danielai Missai, Edijam un Nilam Pozņakam, Adriānai Šinkēvičai, Gustam - Tomam Kurmim, Ralfam Maļkevičam par dalību sacensībās!

Ralfs Maļkevičs šajās sacensībās parādīja īpašu vēlmi sacensties un ,uzstādot jaunu personīgo rezultātu tāllēkšanā 5,63m, izcīnīja uzvaru!

Informāciju sagatavoja ĶNSS vieglatlētikas treneris Toms Čerņiks.