Latvijas jaunatnes čempioni 2022.g. U14 vecuma grupā "Ķekavas novada sporta skola/Baldone"

Aizvadītajā svētdienā Latvijas jaunie regbisti noskaidroja šī gada Latvijas čempionus U10, U12 un U14 vecuma grupās. Lai gan aiz muguras jau bija četri spraigu cīņu pilni posmi, līdz pat pēdējam brīdim nebija skaidrs kādā secībā U14 un U12 grupās komandas sarindosies pēc godalgotajām vietām, jo bērni spēj pārsteigt. Ikviens klātesošais varēja pārliecināties katrā čempionāta posmā cik pārsteigumiem bagātas ir šīs jauno regbistu spēles. Jauno regbistu cīņas spars un prieks par spēli ir tas, ko visu vecuma grupu regbisti var mācīties no mūsu jaunākajiem "brāļiem un māsām".

Intriga par vietām saglabājās līdz pēdējām spēlēm un tiesneša svilpes beigu signālam! Tomēr spēle ir un paliek spēle - kādam uzsmaida sportiskā veiksme vai ir nedaudz vairāk spēka.
U14 vecuma grupā noslēdzošajā posmā par uzvarētājiem kļuva Livonia komanda, tādējādi aizliekot priekšā kāju Eleja JNSC
komandai cīņā par zelta godalgām kopvērtējumā. Līdz ar to par
2022.gada Latvijas čempioniem U14 grupā kļuva Baldone/ĶNSS komanda (šajā posmā ierindojās 3.vietā). Apsveicam!
Ķekavas novada sporta skolas komandā startēja:
* Eduards Sniķeri
* Roberts Sniķeri