Ķekavas novada sporta skolas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā 2018

2018. gada 27. janvārī Daugmales pamatskolas sporta zālē norisinājās Ķekavas novada sporta skolas rīkotās sacensības brīvajā cīņā un brīvajā cīņā meitenēm. Sacensības janvāra beigās Daugmales pamatskolā jau kļuvušas par tradīciju gandrīz visām Latvijas sporta skolām un cīņas klubiem. Arī šogad uz paklāja izgāja 229 jaunie cīkstoņi, pārstāvot 19 komandas- Rīgas, Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skola, BJSC Daugmale, SK Sparta,Daugavpils pilsētas BJSS un CSK Atlants,Daugavpils novada ss,Krāslavas ss,Aizkraukles ss, Gulbenes KSP,Gulbenes novads,Bauskas ss, SK Ferrum Cēsis, SK Real Cēsis, Jelgavas novada ss,SK Milons Jelgava, CSK Kurzemnieks Saldus, Aizputes V.Freidenfelda SKI filiāle,Ķekavas novada sporta skola, Ķekavas novada SK "Daugmale" treneru audzēkņi cīņas aizvadīja uz četriem cīņas paklājiem, kur sīvās cīņās 30 svara kategorijās, tika izcīnītas 120 medaļas.
Spēcīgajā konkurencē, savās vecuma grupās un svara kategorijās ,no Ķekavas novada sporta skolas startēja 21dalībnieks, labākos rezultātus uzrādīja:
-29kg Markus Geks 2.v.
-32kg Roberts Bramanis 3.v.
-35kg Lorenzs Korotkijs 1,v., Ernests Benkens 2.v.
-45kg Raivo Lūsis 3.v.
-30kg. Ance Norbute 1.v.
-36kg Emīlija Alaine 2.v.
- 45-50kg. Edgars Reichmanis Norbuts 3.v.
-60kg Kristiāna Viša 2.v.
+60kg Betija Alaine 2.v.
Uzteicams ir Artūra Purava Čača sniegums , kurš svara kategorijā līdz 33kg. 24 dalībnieku konkurencē spēja izcīnīt 4.vietu.
Apsveicam Ķekavas brīvās cīņas audzēkņus ar sekmīgu startu!
Pateicamies kolēģiem no Ķ.Kundziņa css, Vladislavam Dzeriņam par operatīvu sekretariāta darbu, sacensību ātrai norisei, par darbu uz paklājiem pārējiem treneriem –tiesnešiem.
Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas nodaļa pateicas, par sacensību organizēšanu sporta skolas administrācijai , par atbalstu Ķekavas novada sporta aģentūrai un Daugmales pamatskolas vadībai un personālam! Paldies Jums visiem!

Rakstu sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis.