Meitenes pēc sudraba uz Lietuvu, zēni pēc zelta uz Igauniju

2018. gada brīvās cīņas sacensību sezona uzņem apgriezienus un gandrīz katrās brīvdienās notiek kādas sacensības.
Ķekavas novada sporta skolas audzēķņi 3. februārī devās mēroties spēkiem pie tuvākajiem kaimiņiem Anukšiai Lietuvā, kur izveidots cīņas internāts brīvajā cīņā meitenēm, bet zēni devās uz Igauniju, Vīlandi , kur ar senajām cīņas tradīcijām un labiem panākumiem darbojas brīvās cīņas sporta klubs "Tulevik".

Anukšiai,Lietuva.

No Ķekavas novada sporta skolas startēja Ance Norbute 31kg, Emīlija Alaine 40kg, Betija Alaine 65 kg svara kategorijā.
Startējot smagākās svara kategorijās, Ance un Emīlija savu uzdevumu veica godam, ieguva pieredzi cīņās pret smagākām un fiziski spēcīgākajām pretiniecēm. Emīlija aizvadīja līdzīgu cīņu ar svara kategorijas uzvarētāju astoņu meiteņu konkurencē no Ukrainas.
Labākais sniegums Betijai Alainei , zaudējot Lietuvas un Igaunijas cīņas inernātu audzēkņēm. Betija guva uzvaru pār Polijas pārstāvi, izcīnot 3.vietu svara kategorijā virs 65 kg.

Vīlande, Igaunija.

Vīlandē vecuma grupā 2007.g.dzimušie un jaunāki, cīņas aizvadīja sporta skolas audzēkņi Roberts Bramanis -32kg, Ernests Benkens -38kg, Artūrs Puravs Čačs -35kg, Edgars Reichmanis Norbuts virs 45kg.
Roberts aizvadīja divas labas līdzvērtīgas cīņas un 12 dalībnieku grupā ieguva 9. vietu.
Ernests savu triumfa gājienu septiņu dalībnieku konkurencē, veica, noliekot uz lāpstiņām četrus Igaunijas klubu jaunos cīkstoņus, un ieguva uzvarētāja kausu.
Artūram pirmā cīņa un zaudējums svara kategorijas uzvarētājam igaunim Rasmusam Toninismae liedza cerības uz godalgotu vietu. Iegūta 4. vieta.
Mūsu smagsvars Edgars ar katrām sacensībām rāda arvien labāku sniegumu.
Novēlu Edgaram vairot ticību saviem spēkiem!
Pateicos audzēkņu vecākiem par aktīvu atbalstu Vīlandes un Anukšai sacensībās!

Rakstu sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis.