Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā sievietēm

2016. gada 25.-27.novembrim notika Liepājas atklātais čempionāts grieķu-romiešu un brīvajā cīņā sievietēm .Šogad čempionāts tika rīkots sportistiem , kas dzimuši 2000. gadā un jaunāki. Sacensībās piedalījās arī viesi no Polijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas.Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas audzēkņi startēja ar komandu kuras sastavā bija četras meitenes.

Mazākajā svara kategorijā līdz 24 kg 2. vietu izcīnīja Ance Norbute.

Līdz 33 kg Emīlija Alaine ieguva 3. vietu, kaut piecu meiteņu konkurencē tika uzskatīta par favorīti.

Svara kategorijā līdz 56 kg. , kur piedalījās septiņas meitenes, Kristiāna Viša nokļuva līdz pusfinālam, kur zaudēja šī svara uzvarētājai mājiniecei Viktorijai Albertei , iegūta 3. vieta.

Arī svara kategorijā + 60 kg., kur startēja piecas meitenes, Betijai Alainei nācās atzīt Šauļu specializētā sporta internāta meiteņu pārākumu un 3.vieta.

Kopumā starts veiksmīgs , kaut arī darāmā vēl milzums!

Informāciju iesniedza Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis