No Latvijas meistarsacīkstēm līdz Tallin Open 2017

Pavasara periodā brīvās cīņas un brīvās cīņas sievietēm sacensību kalendārais plāns ir visai piesātināts ar dažādu mērogu sacensībām. Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas audzēkņi sekmīgi piedalījās dažos turnīros un guva atzīstamus panākumus.

18.03.2017. Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās prestižs International Syn City Open Female Wrestling Competition brīvās cīņas turnīrs sievietēm kadetu vecuma grupā. Piedalījās Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, Baltkrievijas, Somijas, Krievijas, Čehijas jaunās sportistes. Mūsu meitenēm labākie rezultāti:

• Emīlijai Alainei izcīnīta 2. vieta,
  • Betijai Alainei 3.vieta.

25.03.2017. Bauskā norisinājās Latvijas meistarsacīkstes kadetiem, kur starp Latvijas spēcīgākajām cīņas sportistēm mūsu meitenes: Kristiāna Viša, svara kategorijā līdz 57 kg., un Betija Alaine, svara kategorijā līdz 70 kg., ieguva bronzas godalgas.

02.04.2017. Tallinā norisinājās viens no lielākajiem turnīriem Eiropā Tallin Open 2017 – Kr.Palusalu cīņas turnīrs jauniešiem.  Vienas dienas laikā uz četrpadsmit cīņas paklājiem medaļu komplektus izcīnīja vairāk nekā tūkstotis dalībnieku no divdesmit vienas valsts. Mums tā bija teicama lielu starptautisku sacensību pieredze.  No Ķekavas novada sacensībās piedalījās divpadsmit sportisti. Olimpiskajā sešiniekā ( apbalvoti ar diplomiem un medaļām tika 1-6.vietu ieguvēji) iekļuva:

• Emīlija Alaine, svara kategorijā - 32kg., 4.vieta,
  • Betija Alaine, svara kategorijā - 75kg., 4.vieta,
  • Ernests Benkens, svara kategorijā - 32 kg., 4.vieta,
  • Renārs Alainis, svara kategorijā - 66kg., 5. vieta,
  • Markuss Geks, svara kategorijā - 26kg., 5. vieta,
  • Ance Norbute, svara kategorijā - 30kg., ieguva 5. vieta.

Jāatzīmē, ka svara un vecuma kategorijās sportistu skaits bija no astoņi līdz trīsdesmit diviem.

Novēlam jaunajiem novada cīņas puikām un meitenēm turpināt treniņus, būt drosmīgiem un turpināt nest novada vārdu ārpus Latvijas robežām!

Apsveicam Ķekavas novada sporta skolas audzēkņus: Emīliju Alaini, Betiju Alaini, Kristiānu Višu, Ernestu Benkenu, Renāru Alaini, Markusu Geku, Anci Norbuti un viņu treneri Itāru Bramani.

Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas brīvās cīņas treneris Itārs Bramanis.