32. "Radjugendtour" daudzdienu velobrauciens jauniešiem

Austrijā sākās 32. "Radjugendtour" daudzdienu velobrauciens jauniešiem, kas ir vienas no prestižākajām šī vecuma grupas sacensībām Eiropā. Velobrauciens risināsies piecu dienu garumā no 2017. gada 23. augusta, pulcējot 130 riteņbraucējus no 17 valstīm. Trenera Mārtiņa Trautmaņa vadībā prestižajās sacensībās startēs arī seši Latvijas jaunatnes izlases sportisti-Latvijas čempions grupas braucienā Pauls Rubenis ("RRS/ Purvciems"), valsts čempions individuālajā distancē Daniels Kažis ("RRS/ Daugmale/ MSĢ"), Kristiāns Belohvoščiks ("RRS/ Belo CP"), Alekss Krasts ("Ogre/ Valmieras velo vienība/ MSĢ"), Eduards Strēlis ("RRS/ Alfa") un Elvijs Zommers (Ķekavas novada sporta skola).

Rakstu sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas treneris Uldis Puzaks.