Ziemassvētku stafetes peldēšanā

Gada nogalē notika saliedējošs pasākums Ķekavas sporta skolas peldēšanas nodaļas treneres Aigas Daubures un Māra Minkevica audzēkņiem. Ņemot vērā svētku laiku un sajūtas, stafetes tika rīkotas ar mērķi gūt pozitīvas emocijas, jautrību un saliedēt kolektīvu- bērnus, trenerus un vecākus. Katrā stafetē uzvarētāju komanda ieguva piparkūku paciņu. Beidzoties sacensībām, visas komandas draudzīgi vienojās sabērt izcīnītās piparkūkas vienā lielā traukā un pacienāt vecākus, brāļus un māsas! Kamēr tika draudzīgi ēstas piparkūkas, negaidot ciemos ieradās bijušais Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas treneris Reinis Starts, kurš pa ceļam bija sastapis Ziemassvētku vecīti ar saldumu paciņām, kuras bija domātas peldēšanas nodaļas audzēkņiem. Tā kā baseinā ir ļoti karsti, vecītis baidījās izkust un tādēļ palūdza trenerim Reinim atnest uz baseinu saldumu pakas. Saņemot dāvanas, no katras komandas bērni skaitīja dzejoļus, kā jau pienākas Ziemassvētkos!

Novēlot visiem panākumiem bagātu Jauno gadu, treneri Aiga, Māris!