Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas audzēkņu sacensības

8.decembrī notika peldēšanas sacensības sporta skolas audzēkņiem. Šīs sacensības tika rīkotas, lai jaunākie audzēkņi mācītos un izprastu sacensību gaisotni, sacensību kārtību un nozīmi. Lielai daļai šī bija pirmā pieredze sacensībās. Bērni ar lielu atbildību un degsmi startēja un izrādīja lielu cīņassparu. Sacensību noslēgumā visi sportisti saņēma diplomus ar ierakstu par sasniegto un saldo balvu- šokolādes medaļu. Visiem bērniem tika pirmā vieta, jo ,pārvarot sevi, savu nedrošību un sportojot no sirds, otrā vieta neeksistē.
Sacensību organizēšanā lielu atbalstu sniedza sporta skolas vecāko grupu audzēkņi nodrošinot pilnu komplektu ar tiesnešiem. Šī bija lieliska komanda, kura sniedza gandarījumu treneriem un pārliecību, ka kopā mēs esam spēcīgi un varam paveikt lielas lietas.

Treneri Dace Miķelsone, Māris Minkevics un Aiga Daubure.