Peldēšanas sacensības "Bauskas krauls"

2020. gada 25.janvārī Bauskas peldbaseinā notika peldēšanas sacensības “Bauskas krauls”. Sacensībās piedalījās sporta skolu komandas no Lietuvas, Jēkabpils, Kokneses, Bauskas un Ķekavas.
Ķekavas sporta skolu pārstāvēja 14 jaunāko grupu audzēkņi. Kopā izcīnījām 11 godalgotās vietas.
Septiņas no tām pirmās vietas- Katrīnai Puķītei, Aleksai Avišānei, Madarai Kalniņai, Kristiānam Učkuronim, Ramonai Sulai, Sofijai Pilātei un Martinam Simsonam.
Otrajā vietā palika Ieva Pūriņa vien par 2 sekundes simtdaļām piekāpjoties mūsu sportistei Ramonai un Nora Murāne, zaudējot Lietuvas komandas sportistei.
Trešā vietā uz pjedestāla tika Līva Škutāne un Roberts Prikulis.
Arī pārējie trīs mūsu sportisti uzrādīja lieliskus rezultātus. Helmuts Zaicevs pirmo reizi piedalījās sacensībās ārpus mūsu novada un finišēja 4.vietā. Arī Kristers Cīrulis šoreiz palika 4.vietā. Rēzija Elija Kalniņa sīvā konkurencē palika 5. vietā, taču nopeldēja personīgo rekordu.