Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā
Piektdien, 16. oktobrī, tika aizvadīts Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā, kas vienlaikus bija arī Latvijas Kausa izcīņas I posms peldēšanā.
Kopumā šajās sacensībās piedalījās sportisti no 19 Latvijas skolām un klubiem.
Jaunākajās grupās izcili startēja Aleksa Avišāne un Kristiāns Učkuronis, katrs izcīnot pa divām zelta medaļām, kā arī pirmo vietu uz goda pjedestāla baudīja Madara Kalniņa.
Vidējā vecuma grupā pie otrās un trešās vietas tika Sofija Pilāte.
Pieaugušo sportistu grupā labākais no Ķekavas sporta skolas audzēkņiem, sasniedzot pirmo sporta klasi un 100m brīvajā stilā finišējot 58.81 sekundē bija Čāmāns Kristers.
Meitenēm augstvērtīgs rezultāts sasniegts- Katrīnai Rudzītei abās distances otrā sporta klase 100m uz muguras 1:13.94 un 400m brīvajā stilā 5:36.73.
Informāciju sagatavoja Ķekavas novada sporta skolas peldēšanas trenere Aiga Daubure.