MT3 grupu Latvijas čempionāta fināls peldēšanā

Otro gadu pēc kārtas Latvijas čempionāta programmā tika iekļauts būtisks jauninājums jaunajiem sportistiem – MT3 grupu Latvijas čempionāta fināls. Sacensību otrās dienas fināl sesijas ievadā uz starta blokiem kāpa jaunie peldētāji, kuri iepriekš, startējot savos reģionos, uzrādījuši labākos rezultātus 200m distancēs, tādejādi kvalificējoties MT3 grupu Latvijas čempionāta finālam.

Vecuma grupā 9-10 gadi, jaunajiem peldētājiem bija jāveic 200m brīvā stila distance, tai skaitā 50m uz muguras, savukārt 11 un 12 gadus sasniegušie sportisti sacentās 200m kompleksajā peldējumā.

Ķekavas novada sporta skola uz šim sacensībām devās ar vis plašāk pārstāvētu komandu, jo finālam kvalificējās divpadsmit sportisti.
Uz Latvijas MT-3 vecuma izglītojamo čempionāta goda pjedestāla kāpa pieci Ķekavas peldētāji.
Čempiona titulu jaunākajā grupā izcīnīja Gabriela Zamberga, bet vecākajā grupā par čempioni kļuva Karla Grīnberga.
Sudraba godalga sīvā cīņā tika jaunākās grupas pārstāvei Laimai Pūriņai.
Pie bronzas medaļām tika vecākās grupas pārstāve Kristiāna Petkus un jaunākās grupas puisis Henrijs Buks.

Šādi rezultāti ir sasniegti pateicoties audzēkņu mērķtiecīgajam darbam un treneru kolektīvam - Aigai Dauburei, Reno Jēkabsonam un Imantam Puhovam.

Paldies audzēkņu vecākiem un Ķekavas NSS vadībai par atbalstu visas sezonas garumā.

#Kekavassportaskola #KekavasNovads #LATswimming